berny.blog
berny.blog
27 Google recenzií
dominika lochova
dominika lochova
3. November, 2023
Ochota, profesionalita, odbornosť. K tomu super vysvetlené a zrozumiteľne podávané informácie. Priateľský a ľudský prístup. Vrelo odporúčam nie len kurz ale aj zaujímavé produktu.
Daniel Ďurkovič
Daniel Ďurkovič
24. Október, 2023
Majster vo svojom fachu. Profi prístup, ochota a poradenstvo. Super robota, na ktorú sa dá spoľahnúť...
Tomáš Bachratý
Tomáš Bachratý
13. Október, 2023
Profesionálny prístup, milý človek čo vždy rád pomôže a poradí. Tak isto skvelý obchodník a predajca , znalí problematiky s ochotou okamžite riešiť otázky a problémy. Tak isto super inštruktor so skúsenosťami na rozdávanie.
Norbert Gyurusi
Norbert Gyurusi
12. Október, 2023
Profesionalita, odbornosť a hlavne ľudský prístup. Odporúčam 👌🍀
Ivan Malček
Ivan Malček
12. Október, 2023
Po rokoch súťaženia so značkou GLOCK som sa tento rok rozhodol presedlať na značku Hugo Schmeisser 1911/9 luger. Zbraň som našiel v predajni J&B HUNTING s.r.o. | Zbrane a Poľovnícke potreby Trnava kde som sa kontaktoval s pánom BERNADIČOM, ktorý bol ochotný konzultovať k čomu má zbraň slúžiť ( mierená streľba v kategórii služobná pištoľ) . Ochota z jeho strany, odbornosť hlavne pri technických úpravach ( mieridlá spúšt) ktoré som musel prispôsobiť k svojej osobe aby bola zbraň schopná konkurovať pri súťažiach. V prípade riešenia zložitejších technických otázok z mojej strany vec konzultoval so zbrojarom a následne mi informáciu posunul. Takto si predstavujem predaj a následnú technickú podporu. A dúfam že sme ešte neskončili, lebo na zbrani je stále čo upravovať 😉
Stanislav Milan
Stanislav Milan
12. Október, 2023
Profesionálny prístup, veľká ochota pomôcť a poradiť.
Branius 8008
Branius 8008
12. Október, 2023
Maximálna spokojnosť, vysoká úroveň ochoty,odbornosti a poradenstva , ešte keby nám aj počasie vyšlo 😁
Luiz Franca
Luiz Franca
12. Október, 2023
Mám veľkú radosť, že môžem napísať pozitívnu recenziu pre Michala, ktorý je vynikajúcim inštruktorom streľby. Jeho odbornosť, trpezlivosť a starostlivosť o bezpečnosť robia z neho skutočného profesionála. Už od prvého okamihu, keď som prišiel na strelnicu, poskytoval jasné inštrukcie a zabezpečil, aby som sa cítil pohodlne a sebavedome s palnými zbraňami. Jeho dôraz na bezpečnosť bol bezchybný, čo vytvorilo bezpečné prostredie pre všetkých zúčastnených. S radosťou odporúčam Michala každému, kto chce zlepšiť svoje strelecké zručnosti v bezpečnom a podpornom prostredí.
Miki
Miki
12. Október, 2023
Poradenstvo, ochota, profesionalita a odbornosť… Bernyho odporúčam všetkými desiatimi.
Jusko Patrik
Jusko Patrik
12. Október, 2023
Super Človek s veľkou ochotou pomôcť a poradiť a svojou odbornosťou vo viacerých oblastiach. Za svoju skúsenosť odporúčam. Fakt zamna takto ma vyzerať profesionál